Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meggondoltam magam a továbbtan...

Meggondoltam magam a továbbtanulásban, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Be sem jelöltem a 3 helyre, így változtatni sem tudok a sorrenden :( mit tegyek?

2017. márc. 15. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. Semmit se jelöltél meg? Az már biztos, hogy ebben a jelentkezési időszakban nem tudsz új jelentkezést felvenni, jelentkezz újra jövőre.
2017. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom felsőoktatásról beszélsz. Ha nem írtál be csak kettőt, akkor annyit írtál be. Hozzáadni már nem tudsz. Módosítani április 20 után július 12-ig.
2017. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*sorrendet módosítani
2017. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
56%
Semmit nem kell tenned. Van egy éved átgondolni, mit is akarsz.
2017. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is végig kell gondolnod egy évig, hogy mit is akarsz, majd azt bejelölni. Keresztféléves felvételi eljárással nem vagyok képben, esetleg nézz annak utána.


Amúgy nem feltétlenül kidobott idő az az 1 év. Ha intenzív nyelvtanulással töltöd akkor elég hasznos is tud lenni.

Komolyabb állásokhoz úgyis elvárt egy nyelv magasszintü ismerete még pályakezdők esetében is.

2017. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
pótfelvételin is tudsz jelentkezni nyáron ha nem jelöltél meg semmit most. de az se baj ha vársz. én idősebb vagyok. és ha visszamehetnék az időben, inkább kihagynék egy évet és tapasztalatot szereznék. ugorj fejest az életbe, ne az egyetem végén jöjj rá, hogy ki vagy és mit akarsz az élettől.
2017. márc. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!