Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért vannak annyira megfeszül...

Miért vannak annyira megfeszülve a tanárok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor jön pl egy új, fiatal tanár egy suliba, elég jól kijön a diákokkal, akik relatíve jó eredményeket produkálnak, de ha egy picit is barátiasabb a kapcsolat, akkor ezek a tanárok idő után feltűnően visszavesznek. De ilyen erőltetett szigorral.

Az az elméletem, hogy a tanáriskolában gyermekpszichológia órán 40szer levetítették a holdköltők társaságát, hogy mindenki eléggé be legyen ijedve mire állása lesz.

Középiskolában vettem ezt észre jobban, általánosra már nem emlékszem.



2017. márc. 17. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

hat nemtudom nekem tok jofejek, baratsagosak voltak/vannak a tanaraim (van olyan aki egyutt cigik a 17 evesekkel kint a szunetben :D) lehet, hogy a te kozepsulid szigorubb.

Amugy nehez dolga van egy fiatal tanarnak, pont a kora miatt (pld 18-9 eveseket keszit fel erettsegire, mikozben o alig nehany eve esett tul rajta), fel, hogy nem veszik komolyan, nincs tapasztalata stb.

Persze vannak szuletett pedagogusok is, de keves.

2017. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*cigizik
2017. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!