Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar nemzetközi biztonság- és védelempolitikai szakról kellene nekem néhány információ, amit nem igazán találtam sehol. Valaki segítene nekem ezekben?

Figyelt kérdés

Olyasmik, mint: elhelyezkedési lehetőségek milyenek? És merre? A fizetés téren mire lehet számítani? Kollégiumi lehetőség van? És egyenruha?


Esetleg, ha tudtok hasonló szakokat, várom a tanácsokat! :) (Nem igazán vagyok otthon a témában, de érdekelnek az ilyen dolgok, ezért tanulnám. Örültem amikor megláttam, hogy ide nem kell fizikai, mert nem igazán mennek a sportok...)

Köszi előre is.



2017. márc. 18. 21:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!