Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy egyetemista lány olyannal van együtt, aki a 10. osztályt sem tudta elvégezni?

Figyelt kérdés
9.osztály van meg.Gyakorlatilag 8 általános 22 évesen

2016. dec. 21. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Az azéé teljesítmény mán...
2016. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Furcsállom. Nem gondolom, hogy hosszútávon működő pár lehetnének.
2016. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Nekem vannak munkatársaim, akiknek 8 általánosuk van meg, házasok és már 50 körül járnak.
2016. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem fog sokáig tartani.
2016. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.Nekem is volt már,hogy nálam jobb tanuló tetszett,de egyszerűen zavart,hogy jobb nálam.De úgy látszik másokat ez nem zavar.Ezért kérdeztem,hogy ti mit gondoltok erről.Azt hiszem,talán már egy lakásban is vannak
2016. dec. 21. 22:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért nem tarthatna sokáig?Ennyivel "feljebbvaló" lenne a lány a fiúnál?Szóval ti lenézitek őt,szerintetek egy senki a csajhoz képest?
2016. dec. 21. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Magánügy!!!


Mindenki azt csinál az életében amit akar.


Engem hidegen hagy.

2016. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha azt nézzük, hogy bizonyos szakokon sok egyetemista még általános iskolai szinten sem tudja az anyagot (pl. van, aki szerint Csokonai írta a Himnuszt), akkor kimondhatjuk, hogy az, hogy valaki egyetemre jár, nem feltétlenül jelenti azt, hogy az egyetem a szellemi elitbe való belépésre készítene fel. Egyszóval önmagában véve a végzettség/tudás nem sokat jelent, ettől függetlenül azért a csóka legalább egy szakmát kitanulhatott volna. Végül is ez az ő életük, ha nekik jó így, akkor nekem is, én nem szólok bele mások magánéletébe.
2016. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Dikk! Há bisztos szíp kárjá ván ánák a sukár Romárijó gyereknek, ne irigykeggyí! Míg á sekíjt is kápjá!
2016. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az ő dolguk.
2016. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!