Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Túl sok hiányzás=osztályozó...

Túl sok hiányzás=osztályozó vizsga, hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat hiányoztam idén, vészesen közel vagyok a maximális kerethez:( az lenne a kérdésem, hogy ha esetleg elérem (és ez sajnos könnyen megtörténhet), akkor az összes tantárgyból osztályozó vizsgát kell tennem vagy csak azokból, amiknél a legmagasabb az arány (pl.heti 1 óra van csak és én azokon pont nem voltam ott)?

2017. márc. 22. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összesből, ha eléred a 250 órát (vagy ha ezt nem akarod bevállalni, akkor évismétlés). Van olyan szabály is, hogy olyan tárgyból amiből 30%-nál többet hiányzol mindenképp osztályozót kell tenned.
2017. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
250 óra az összes órának kb. 20-25 %-a, szóval ez 30%-s szabály csak akkor él, ha van olyan tárgyamiből jóval többet hiányoztál, mint a többiből.
2017. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Alapjában nem vagyok komolyan lemaradva, mindent pótoltam és a jegyeim is megvannak, szóval igazából "csak" a hiányzás a gond. Remélem, valahogy el tudom kerülni a vizsgát, de persze ha odáig jutok, mindenképpen megpróbálom. Köszönöm a segítséget :)
2017. márc. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!