Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A történelem szak büfészak?

A történelem szak büfészak?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy sok elhelyezkedési lehetőség nincs vele de a történelem mégis csak egy önálló tudomány, szemben mondjuk a kommunikáció és médiatudománnyal vagy a nemzetközi tanulmányokkal amik szerintem vegytiszta büfészakok.

2017. márc. 23. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés,mit nevezel büfészaknak, nemzetközi tanulmányokon végzett ismerősöm most az EU-nak dolgozik Brüsszelben, szerintem szép munka (de én elfogult EU-buuzi vagyok).
2017. márc. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha történelemtanár vagy történész, esetleg valami kapcsolódó interdiszciplináris területen szeretnél elhelyezkedni, akkor nem.


Ha csak pénzt akarsz keresni vagy tök más helyen fogsz elhelyezkedni, akkor nyilván kevesebbet ér.


Ha a büfészak alatt azt érted hogy nincs sok értelme, akkor a válaszom, hogy nem léteznek büfészakok :)

2017. márc. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, ahogyan a kommunikáció és médiatudomány sem :)
2017. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevezném büfészaknak. Egyszerűen azért, mert szükség van olyan emberekre, akik ismerik a történelmet. Elhelyezkedni nem igazán lehet vele, akkor éri meg, ha elhivatott vagy és a kutatói pálya érdekel.
2017. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!