Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az idei érettségi...

Szerintetek az idei érettségi nehéz lesz? A tavalyi könnyű volt a barátaim szerint.

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor se lehetne megmondani, ha nem most változtattak volna rajta, így, hogy megvariálták a feladatsorokat, szerintem még kiszámíthatatlanabb.
2017. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre megmondani, de minket a legrosszabbra készítenek fel, mint minden évben.
2017. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kincsesne ***** válasza:
100%
Mindig KÖNNYŰ a vizsga azoknak, akik komolyan veszik a tanulást, és nem az érettségi előtt három héttel kezdték el komolyan venni. Egy megoldás van: TANULNI KELL.
2017. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem teljesen értek egyet az előzővel.

Tény, hogy tanulni kell, de néha olyan hülye kérdéseket tudnak adni, hogy az már fáj. Most, hogy változtattak rajta, ki tudja mi lesz. De figyu, csak újra feltalálják a spanyolviaszt, szóval ha meglesed az előző évieket, és azokból gyakorolsz, emellett megveszed az idei szóbeli tételes könyvet (én abból IS készültem írásbelire), akkor okés lesz. Meg gyakorold az esszéket, hogy menjenek :)

2017. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. márc. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!