Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lehet számítani a...

Szerintetek lehet számítani a tavalyi ponthatárhoz képest 10 pontos csökkenésre a vidéki orvosikon?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, csak nem érdemes.
2015. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemes?
2015. jún. 5. 21:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, nehezek voltak az érettségik, és rosszul is sikerültek. A középszintűek sem lettek kiemelkedően jók.
2015. jún. 5. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Max stagnál,de csökkenni nem nagyon fog
2015. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

(kérdező) Középszintű érettségi orvosira már nem elég, szóval innentől ez irreleváns, hogy a középszintűek milyenek lettek.

Minden évben van akiknek jól sikerül az érettségi, tehát a tavalyinál lejjebb már nem nagyon fog csökkenni szerintem.

Meg aztán, ha nagyon lejjebb viszik az minőségromlást eredményez, amit az egyetem nem akar, szóval az én tippem erre az évre: 405-420 között lesz vidéken, Pesten olyan: 428-436 között.

További szép napot! :)

2015. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
26%

Nem. A vizsgákon is emelkedtek a határok, 60 helyett 70% kell a ketteshez.

Tanulj, ha jót akarsz. A közhiedelemmel ellentétben az egyetem nem öt év bulizás, az orvosi meg főleg nem. Vagy keress mást. Én ezt javasolnám neked, a kérdésed alapján.

2015. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Mégis miből vontál le ilyen következtetést, kedves utolsó? Mert feltett egy ilyen kérdést? Húúú.. érthető..


Nem valószínű egyébként, hogy csökkenni fog,de bármi megtörténhet :)

2015. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
én is utánakérdeztem ilyeneknek javító tanároktól, azt mondják, hogy a biosz és a fizika emelt szint a tavalyinál könnyebb volt, azok kicsivel jobban sikerültek, de a kémia emelt az nagyon brutális volt, azok nagyon gyengék lettek állítólag, bár egy kicsit többen jelentkeztek mint tavaly, de a kémia miatt azt mondják nem valószínű, hogy feljebb mennek a pontok, kb. a tavalyiak maradnak nekem azt jósolták...
2015. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
egy orvos ne 2-sel legyen már orvos
2015. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Csökkenni biztosan nem fog a ponthatár. Szerintem max. 10 ponttal még emelkedhet is vidéken.
2015. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!