Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Xantus gimiről?

Kinga4ever kérdése:

Mit gondoltok a Xantus gimiről?

Figyelt kérdés
Német kèttannyelvű osztàlyba mennék. 9.-től

2017. márc. 25. 11:16
 1/5 anonim válasza:
Azt h melegek járnak oda #OFF
2017. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat figyi... Szerintem ez attol is fugg h milyen tipusu ember vagy. Nekem van egy ismerosom aki odajart 1 evig de nagyon megbanta. Ujkent ment oda es eloszor meg baratkoztak vele aztan szepen hatbaszurtak es kikozosutettek. Osztalykirandulason egyedul kellett lennie a szobaban es ott is szivattak allitolag. Nagyon sajnaltam :(. Pedig abszolut normalis lanyrol van szo. Csupan nem tomeg p*csa. Fizetos iskola reven ugy gondolom sok lehet az elkenyesztetett r*bi persze nem akarok altalanositani. Nem akarom el venni a kedved vegulis ez csak 1 eset volt es egy osztaly. Es ahova te mesz ott mindenki uj lesz. Remelem te szerencsesebben jarsz! Sok sikert! :)
2017. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez barmelyik suliban elofordulhat ,,......
2017. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! en egy xantusos vagyok, ha szeretnel negy-ot evnyi szenvedest es idegosszeroppanast akkor gyere a xantusba. De amugy komolyan a sajat erdekedben mondom, keruld el ezt a sulit jo messzirol mert itt meg nem is a kozosseg a legnagyobb problema hanem a tanarok. Semmi onallo gondolatod nem lehet majd es a diakok teljesen el vannak nyomva itt fegyelem csak terror reven van. Iden en leszek a 12. aki elmegy az osztalybol es tudom hogy ez egy kicsit durvanak hangzik elsore de ez az igazsag. Megbantam, hogy ide jottem es ha meg van eselyed szerintem jelentkezz mashova:(
2017. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Több éve ide járok és amikor engem felvettek én is olvastam egy csomó gyakori kérdéses választ és teljesen megijedtem, hova is jövök, mert olyan rosszakat írtak. Én őszintén mondom, semmit nem tapasztaltam az évek alatt abból, amit írnak mások.

Az, hogy sznobok járnak ide, és minden a ruhádtól függ egyáltalán nem igaz, én se járok márkás ruhákban, se irtó drága cipőkben, teljesen átlagosan öltözködöm és az egész osztályom is. Persze, vannak olyanok, akiknek telik a szebb, jobb cuccokra, de se a saját osztályomban, se máshol nem láttam még olyat, hogy ezért valakit kicikiztek, vagy kiközösítettek volna.

A tanárok ugyanolyanak mint máshol, vannak jobbak, engedékenyebbek, szigorúak, vannak rosszabbak, de ez mindenhol így van, nincs olyan, hogy az egész tanári kar tökéletes.

A közösség teljesen rendben van, a mi osztályközösségünk pl. nagyon jó, de ez minden osztálynál más.

Azon kívül angolt nagyon jól meg fogod tanulni, az 100%. Ha már eleve tudod, akkor a felső fok simán meg lesz, ha még nincs meg.

Beszéltem néhány gólyával, ők is mondták hogy olvasták miket írtak itt a Xántusról és hogy ők is tartottak a sulitól azután, de hogy most semmit nem érzékelnek abból amit írtak.

Tehát ez egy nem sznob, csak márkás ruhákat hordó emberekből álló iskola, a tanárok közül vannak jobbak és rosszabbak de ismétlem ez mindenhol így van.

Én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve az iskolával pedig nem is vagyok ötös tanuló, tehát még azt se tudom mondani, hogy nekem azért tetszik mert eleve jól tanulok.

Remélem segítettem valamennyit.

(Azok akik nincsenek megelégedve valamivel mindig hamarabb panaszkodnak, jót ritkán kezdünk el mesélni mindenről, hiszen a panasz érdekesebb)

2017. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!