Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik oda járnak/jártak,...

Akik oda járnak/jártak, zudnátoo véleményt mondani a Debreceni Református kollégiumról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy családi problémák miatt valószínűleg oda kell majd járnom. Hallottam róla negatívakat, esetleg van valami pozitív? :|


(Jelenleg 6.-os vagyok.)



2017. márc. 28. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:

*tudnátok


Bocsi, nem olyan jó a billentyűzetem

2017. márc. 31. 23:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd: minden suliról lehet rosszat is és jót is mondani.

Akit valahonnan kirúgtak, az nyilván csak okádni fog az adott intézményről.

Szerintem az ősi Kollégiumba járni nagy megtiszteltetés! Ha megnézed a Kollégium falán a reliefeket, akkor láthatod hogy milyen történelmi nagyságokat vallhatsz iskolatársadnak...

Kemény iskola, ezért a gyengébbek nem szeretik...

Viszont igen jók az esélyeid a továbbtanulásra, jó alapokat ad!

2017. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végül maradok itt Pesten, de azért köszi :)
2017. ápr. 2. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

08:40 takarodj már el a hazugságaiddal! Nem unod még te valláskárosult bohóc? Kit érdekel 100 éve ki járt ide és mi lett belőle? Ma egy nagy rakás nulla az egész iskola, a kollégium meg egy börtön.


Itt lehet folytatni az olvasgatást:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2017. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Ja, te vagy az az agyhalott, neoprimitív idióta, aki nem bírta a gyűrődést, és bosszút esküdött?

A hozzászólásod leleplez.

Részvétem.

2017. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Te vagy az a kis hazug valláskárosult aki kikerülve a való életbe egy nagy senki és visszasírja a refis éveket amikor büntetlenül finghatott a kiselsősök szájába? Bár lehet te azt élvezted amikor a te szádba fingottak. Na húzzál vissza, pont az a te szinted.


Ott meg fenn a link ahol kismillióan megerősítik mekkora rakás szar iskola. Ez az igazság.

2017. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az, aki a nagyobb traumákat sikeresen elkerülte, (nem volt kollégista,vagy ilyesmi) az érzelemmentesen, objektívan elmondhatja, hogy országos, tehát Bivalybasznád és belpest közötti 10es skálán ez az iskola olyan 5 körül van. Az aki jobb tanárokat kapott ennél eggyel-kettővel többet is mondhat. Ilyen színvonalért max a szomszédba(vagy oda se) érdemes elmenni, nem pedig bejárni, kollégiumban lakni stb. Ehhez jön még a refi plusz csomagja, ami szerintem a hihetetlen rugalmatlanság, begyepesedettség és szabadidő teljes hiánya, aminek az elszenvedése a mítoszok szerint összekovácsol. Nos, többet láttam olyat hogy valaki utálkozott a saját kis körein kívül lévők felé még azután is hogy elballagott, mint olyat, hogy "jaj szeressük egymást gyerekek! 2-3 havonta összejárunk egyetem mellett is, igaz?". Minden iskolában előfordulnak életre szóló barátságok, kikerülnek későbbi házaspárok, ez nem a refi effektus.
2017. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!