Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor van a SORREND MÓDOSÍTÁSI...

Mikor van a SORREND MÓDOSÍTÁSI HATÁRIDŐ? És hogy kell módosítani? Vmi papírt le lehet tölteni hozzá a netról?

Figyelt kérdés
felsőoktatási felvételinél 2 sulit írtam be és meg szeretném ezeket cserélni, de mi ennek a menete? tavaly is cseréltem, de nem emlékszem, hogy kellett :S és mikor van a határidő? kerestem a felvin, de nem találtam!
2010. máj. 12. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szeretnék módosítani. :)


Határidő: 2010. július 8.

A sorrendmódosításnak 2 módja van:

1.elektronikusan(e-felvételi keretében, a www.felvi.hu oldalon)

2.postai úton (Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190)


A sorrendmódosításra a regisztrációs levél kézhezvételét követően van lehetőség. Csak egyszeri sorrendmódosításra van lehetőség, melynek utólagos visszavonása nem lehetséges! A módosító kérelem csak akkor tekinthető érvényesnek, ha tartalmazza a jelentkező nevét, a jelentkező felvételi azonosító számát (ez a regisztrációs levélben megtalálható), a pontosan megjelölt új sorrendet és a jelentkező aláírását.

2010. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helló!

Tehát egy saját megfogalmazásban írt kérelmet kell postázni?

köszi

2010. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helló! Ha postai úton csinálod, akkor igen. De elvileg le lehet tölteni a www.felvi.hu-ról a "Kérvénytárból" egy erre való nyomtatványt, de ezt én nem találom sehol, és úgy tűnik mások sem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


De én lehet, hogy inkább elektronikusan csinálom. Azt úgy kell, hogy regisztrálsz www.felviu.hu-n és utána rámész az "E-felvételi"-re, ott pedig ide: 2010. szeptemberben induló képzések (általános eljárás)és Belépés gomb. Itt lesz 3 pont:

01.A jelentkező adatai

02.Jelentkezések

03.Feldolgozási információk


És akkor a "Jelentkezésekben" van a sorrendmódosítás, de én még nem tudok rámenni, mert azt írja, hogy az adataim még nem kerültek betöltésre, és hogy jöjjek vissza néhány nap múlva!!! És szerintem a "Feldolgozási információkban" lenne a sorrendmódosítási kérvény, amit gondolom le lehet tölteni és postán elküldeni ha ugye nem elektronikusan akarod csinálni. De nekem még ezt sem nyitja meg egyelőre. :(

Különben valahogy így nézhet ki a kérelem (megtaláltam a tavalyit!): [link]

Lehet, hogy még neked sem lesznek benn az adataid,mert egy csomóan írták, hogy nekik sincs. Gondolom majd akkor lehet bármit is csinálni, ha megkaptad a regisztrációs levelet. (én még nem kaptam...)

Szóval várni kell....

Remélem segítettem és bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

2010. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!