Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen véleményetek, tapasztal...

Milyen véleményetek, tapasztalaitok vannak a Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskoláról?

Figyelt kérdés

Általánosságban:

- Meg vagytok elégedve az iskolával?

- Jól érzi ott magát a gyereketek?

- Mi a véleményetek a tanárokról?


Konkrétan:

- Mit gondoltok a sakk-néptánc tagozatról, még konkrétabban a Sakkpalota Programról? (főként olyan szülők válasza érdekel ezzel a programmal kapcsolatban akiknek a csemetéje sakk-néptánc tagozaton tanul)



#sakk #általános iskola #Gazdagrét #Sakk-néptánc tagozat #sakk palota #csíkihegyek utca #Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola
2017. ápr. 1. 17:43
 1/2 A kérdező kommentje:
*Sakkpalota program (kulcsszavak közé is helytelenül, azaz külön írtam a Sakkpalotát, kérem az admint, hogy javítsa. Köszi)
2017. ápr. 1. 17:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Én oda járok még. Alsóban még úgy ahogy jó,de utána már nagyon rossz. Alsóban úgy a tanárok még jók. Felsőben viszont már kérdéses,ha jót fog ki az ember akkor jól jár. Gondolom nyíltnapon mindenféle jót mondtak. Állandóan sablonos programok és persze unalmasak. A tagozatról nem tudok mit nyílatkozni,mivel nekem nem volt. :) Egyszóval alós időszakban még jó.
2017. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!