Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nemrég szültek, milyen...

Akik nemrég szültek, milyen tapasztalaitok voltak a tatabányai Szent Borbála kórházban?

Figyelt kérdés
Úgy láttam itt, hogy tavaly sok orvos elment onnan. Senkit sem ismerek, eddig egy szülésznőt ajánlottak, de ő mondta, hogy ottani fogadott orvos nélkül nem lehet felfogadni. Mindenki riogat, hogy a tbányai kórház szörnyű. Viszont én tavaly Győrben szültem, és mai napig sírni tudnék, ha belegondolok! Nagyon rossz élmény volt az egész, a kitolási szakaszt kivéve, egy trauma volt az a pár nap. Nem szeretném ezt újra átélni. VIP-szobán is gondolkodom, ha vki volt olyanban, érdekelne a véleménye. Köszönöm!

2016. máj. 4. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének tapasztalatok. 4 éve szültem itt, akkor minden oké volt, volt orvosom, és senkire nem volt rossz szavam. Most viszont nagyon sok orvos elment a kórházból, sok rosszat hallottam.
2016. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiirva?
2016. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom szült ott. Nem adnak semmilyen fájdalomcsillapítót. Orvost én nem tudok ajánlani, mert bár ő elégedett volt vele, én magánrendelésén se szimpatizáltam vele...

Látogatni nem lehet bemenni a szobákba, csak anyuka jöhet ki a váróba. Kisbaba természetesen nem. Az apa így csak akkor láthatja a kicsit ha szülésnél jelen van (közvetlen szülés után pár óráig) és miután hazamentek a kórházból.

Rokonom rooming-inben teljesen egyedül volt egy szobában (nem VIP), csak pont úgy jött ki a lépés. Bár azt mondta jobb lett volna ha valakire egy zuhany erejéig rábízhatta volna a babát. Nővérek vigyáztak rá de nem annyira szívesen állítása szerint.

Akit nagyon ajanlanék az Lollok Zoltán de ő úgy tudom már nem vállal szülést sajnos. A többieket nem ismerem.

2016. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket! remélem, még érkezik válasz :)

szept. 10-re vagyok kiírva.

2016. máj. 4. 22:50
 5/11 A kérdező kommentje:
óh, és Győrben sem kaptam fájdalomcsillapítót, csak amikor a dokim beért (utolsó egy órára) - össz. 19 órán át vajúdtam, 17 órát a kórházban (elfolyt a magzatvíz, azért mentünk be hamar), fcsillapító nélkül, ebből 15-öt egyedül (csak a végén engedték be a férjemet)!
2016. máj. 4. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Ismerősöm most szült. Azt mondta, hogy szőrnyű, nagyon lekezelően bántak vele a nővérek. Nemvolt fogadott orvosa és mondta, hogy nagyon is éreztették vele, hogyha nemfizetett levan sz*rva.

Eddig mindenkitől rosszat hallottam. Igaz énis ott fogok szülni, de úgyvagyok vele, hogy pár napot kibírok. Nyugodtan bunkózhatnak, nemérdekel Nekem az a lényeg, hogy a picimmel nelegyen semmi gond.

2016. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező írnál részletesebben a győriről? Ott fogok szülni ősszel.van fogadott dokim.
2016. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Tatabányán élek, de ide nem megyek szülni. Szörnyű ez egész kórház. Budapestre nem tudsz felmenni? Én ott fogok szülni majd, és oda is járok orvoshoz.
2016. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó, melyik kórházba mész Pesten, és ki az orvos? Pestre jársz magánrendelésre? Én is tb-i vok, és nagyon húzok afelé, hogy itt nem..
2016. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Időközben voltunk szülőszoba-látogatáson tbányán, és úgy döntöttem, inkább Győr, nem olyan rossz az. Most már legalább tudom, mire számíthatok.

Másrészt pedig most hallottam egy ott dolgozó ismerőstől, hogy a győri szülésznőknek rossz híre van, az elvárt minimumot sem csinálják... Szóval érthető a panaszom.

Pestre nem szeretnék menni, mert legalább a dokimat ismerem és megbízom benne. Meg szerintem egy pesti doki még drágább. ?

2016. jún. 27. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!