Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elvállalnátok így egy...

Ti elvállalnátok így egy tanári állást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy idén érettségizem egy szakközépiskolában, és kaptam egy olyan ajánlatot, hogy menjek mesternek tanítani egy másik szakközépsuliba.

Azt mondták hogy a mesterknek elég a középiskolai végzettség + érettségi a szakból. Rendes tanteremben tanítanék bent az iskolában, számítógépes grafikát. Annyi volna a dolgom, hogy nap elején kiadom a feladatot, amit a diák elkészít és nap végén leadja, én pedig osztályzom. (ha valamit nem tud segítek neki) Lényegében semmi megterhelőt nem kéne csinálnom, csak ülni az osztályban számítógépezni és rendet tartani.

Ti elfogadnátok egy ilyen állást 20 évesen fiú létetekre?



2017. ápr. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi fizuért?
2017. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem ez egy tök jó lehetőség.
2017. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!