Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvállalnátok e egy a lakóhely...

Elvállalnátok e egy a lakóhelyetektől 1 órára lévő tanári állást, ha 9 re kellenne bejárnotok és megtérítenék az utazást?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
persze
2011. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 órára lakom a munkahelyemtől. Hónapokig kerestem, mire találtam egyáltalán állást, az már nem érdekelt, hogy mennyi idő alatt érek oda és mikor kell elindulni, a lényeg az volt, hogy ne haljak éhen. A mi világban nem kérdés szerintem, hogy elvállalna-e az ember egy állást, örülni kell, ha van munkalehetőség.
2011. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én minden reggel 45 percet utazok suliba menet. A bejárósok zöme több mint egy órát. Nekünk senki nem téríti meg az utazási költséget. És háromnegyed 8-ra járunk. Szóval össze teheted a két kezed, hogy tanárként találtál állást és csak 1 órányira van. Ha az utazási költségeket is állják és 9-re kell menned, akkor pedig kezet csókolhatsz az igazgatónak az állásodért!
2011. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ez kérdés? Ha van jobb, akkor ne. Egyébként pedig igen.

Én 5 éve napi 2-3 órát utazom az iskolába-egyetemre majd vissza, és többnyire már 8-ra bent kell lennem. Mivel mindenki mindig azt hangoztatja, hogy az iskolába járás mennyire könnyű és jó dolog, kissé meglep, hogy felnőtt emberek ilyenen dilemmáznak. Azért ez jó hír, még sincs válság az országban.

2011. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem már elvállaltad.
2011. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért te nem vagy felnőtt? Akkor majd ha felnőtt leszel rájösz, hogy sok mindenen lehet és kell is dilemmázni, és majd ha családod, gyerekeid lesznek, akiket reggel el kell vinni iskolába, nem csak magadra gondolsz, hogy neked mi a könnyű. A többieknek köszönöm.
2011. dec. 5. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja de, én annak érzem magam, csak sokszor kapom meg, hogy én csak egy lazítós egyetemista vagyok, aki semmit nem csinál, csak lóg a szent adófizetőkön.

Ezért nekem kissé furcsa volt, hogy valaki ilyenen dilemmázik, amikor sok iskolás és egyetemista képes többet is utazni, meg korábban is kelni. Azok, akiket a nagy dolgozók, Magyarország hősei általában lenéznek.

Továbbra sem értem, hogy milyen gondot okozhat az 1 órás utazás, főleg, hogy ha 9-re jársz be. De ha ilyen problémáid vannak, mint hogy család, akkor miért nem írtad be azt is a kérdésbe? Így utólag könnyű megsértődni.

2011. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!