Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova tanuljak tovább? 10. -es...

Hova tanuljak tovább? 10. -es gimis vagyok, és minden tantárgy jól megy, kivéve a matek, és kb még elképzelésem sincs hogy milyen felsőoktatási intézménybe jelentkezzek majd.

Figyelt kérdés
Tudom elég korai még,de fingom nincs mi legyen.A töri,az irodalom,és a nyelvek elég jól mennek,meg még a föcit is szeretem.Milyen egyetemek vannak ahol kevésbé számít a matek ?
2017. ápr. 5. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ELTE bolcseszkar? Ezek alapjan ez ugrott be.

Amugy ha erettsegi utan utazgatsz, "vilagot latsz" es hagysz idot eldobteni magadnak, hogy mit szeretnel, az is egy alternativa. De van meg idod, szoval no para;)

Menj el nyilt napokra, csinalj szemelyisegteszteket ("milyen szakma illik hozzad?", MBTI stb), es probalj ki minnel tobb mindent!

Sok szerencset.

2017. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. ápr. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!