Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai egyetem mérnökinfo?

Óbudai egyetem mérnökinfo?

Figyelt kérdés

Tudnátok véleményeket, tapasztalatokat írni a szakról?

Megéri odamenni vagy inkább ELTE, Pázmány vagy BME?

Tanítás és a tanárok milyenek?

Milyen előismetetek kellenek oda matekból és infoból?

Közösség? (Lány vagyok szóval rzt azért is lenne jó tudni)

Válaszokat köszönöm!:)



2017. ápr. 6. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jó szak. Itt is nagy a bukási arány, de kellő szorgalommal elvégezhető. Pl BME-hez képest emberségesebbek a tanárok legalábbis azok szerint akik onnan jöttek át. Kevesebb a felesleges szivatás, több a gyakorlat. A tanárok vegyesek, de úgy átlagban kifejezetten aranyosak, jóindulatúak.

Most szeptemberben már kifejezetten sok lány volt a gólyák között, olyan 10-15% ami az előző évekhez képest elég jó.

A matek nem gázos, lesz egy 0. matekzh és az alapján lehet hogy lesz egy alapozó tárgyad ami ugyan sok időt vesz el de felzárkóztat mindenből ami később kell.

Illetve, ha tudsz programozni az király, ha nem akkor érdemes elkezdened ismerkedni a c#-al otthon, hogy könnyebb legyen a kezdés.

Ha érdekel még valami írj nyugodtan :)

2017. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!