Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME matek vagy mérnökinfó?

Pogi97 kérdése:

BME matek vagy mérnökinfó?

Figyelt kérdés
Idén végzek egy gimnázium informatika tagozatán (fizika és matek fakton), valószínű matekból és informatikából érettségizek emelt szinten. Az osztályból sokan mennek majd mérnökinfóra, de én az évek során rájöttem, hogy a matek jobban érdekel (informatikából is csak a programozást szeretem). Arra lennék kíváncsi, hogy egy matek bsc után hol lehet tovább tanulni/dolgozni, mennyire nehéz állást találni. Mérnökinfósokról tudom, hogy hiányszakma, felveszik őket egyből, és a fizetésük is magas, a kérdésem az, hogy a matekkal mi a helyzet.

2016. nov. 20. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni, vakulásig tanulják a matekot mérnökinfón, programozás sokkal kevesebb van mint matek.
2016. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!