Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenhol ilyen az MSc képzés?...

Mindenhol ilyen az MSc képzés? Mindem egyetemen ilyen az MSc képzés? Minden szakon ilyen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el az MSc képzésemet és azt tapasztalom, hogy tanulni szinte nem is tanulunk, csak beadandókat készítünk és prezentálunk. Ez lenne a mesterképzés vagy csak egyszerüen rossz egyetemet választottam? Számomra nagyon fontos a kérdés, akinek van tapasztalata kérem válaszoljon, előre köszönöm.

2017. ápr. 8. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint ilyen.
2017. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...hogy ez mennyire rossz...
2017. ápr. 8. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én öcsém arról panaszkodott, hogy kb. ugyanaz az anyag, amit a BSc-n már leadtak, és szinte semmi újdonság:S

Szerencsére engem nem érintett, de a BSc/MSc felosztásról mindenkitől nagyon rosszakat hallok. De bizonyos helyeken bizony kell a "mesterpapír" is:S

2017. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem ilyen az Msc, "tanulósabb", elég sok a ZH, vizsga. Azzal viszont egyetértek, hogy meglepően sok minden ismétlődik alapszakról. Igaz mélyebben belemegyünk a dologba, meg azért jó átfutni az alapokat, de több tárgynál is a tananyag kb. fele egy az egyben az alapszakos diasorokból áll. Sok tanár ráadásul nem gyorsan leadja, hogy aki elfelejtette volna az is képben és az új anyagot így mindenki értse, hanem szinte újra megtanítja az egészet. Csak ezzel éppen kevesebb idő jut az új dolgokra.
2017. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!