Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli érettségire mikor...

Szóbeli érettségire mikor kezdjek tanulni?

Figyelt kérdés
Tavaly leérettségiztem informatikából és angolból előrehozottan. Idén szóbeli csak magyarból ès töriből lesz. Szerintetek elég az irásbeli utáni 1 hónap alatt készülnöm rá?

2017. ápr. 9. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem, szóbelim volt angolból, magyarból és töriből. 4 nappal előtte néztem át a tételeket, persze nem a 0-ról kezdtem.
2017. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned, hogy mennyit tudsz most, mennyit kell tanulnod és azt mennyi idő alatt tanulod meg. Ha én azt írom hogy elég, de te nem tudsz egy hónap alatt annyi mindent megtanulni, akkor volt értelme?
2017. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En is iden erettsegizek..nekunk azt a tanacsot adtak, hogy az irasbeli utani szunetbe minden nap minden tantargybol 1 tetelt tanuljunk meg, es igy nem lehet nagy baj...de persze vannak olyan targyak, ahol az irasbelire is kellenek a tetelek, szoval kezdj neki minel elobb..(gondolok itt a torire peldaul, esetleg szakmai)
2017. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy készülök, hogy a szóbeli tételeket megtanulom már az írásbelire, így abból a tudásból tudok dolgozni írásbelin, a szóbelire meg így nem is kell majd tanulni külön, mivel már tudni fogom a tételeket. Szóval így az az egy hónap alibi lesz, elég esténként elolvasni aztán ennyi lesz, tanulni nem kell majd. Úgy vagyok vele, hogy valahogy úgyis kell készülni írásbelire is, így meg két legyet ütsz le egy csapással. :D
2017. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!