Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már most késő elkezdeni...

Már most késő elkezdeni tanulni érettségire?

Figyelt kérdés
Ugyan nem vagyok egy rossz tanuló, de még semmit nem tanultam belőle. Matekból csinálunk érettségiket, töriből, nyelvtanból, irodalomból felelünk/írunk az egyes témákból, de ezenkívül semmit nem néztem át. Van még időm megtanulni mindent 3-as/4-esre?
2017. márc. 20. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó eszű gyerek vagy akkor tanulás nélkül is menni fog, tapasztalat, persze ezzel nem arra akarlak biztatni, hogy tojd le az egészet :)
2017. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne,ha nem minket kérdezgetnél,hanem neki állnál tanulni gőzerővel? Nem tudjuk,hogy milyenek a tanulási szokásaid,de simán meg tudod tanulni hármasra-négyesre! Álljál neki, próbáld meg. Majd kiderül,hogy megtudod-e. Én is idén érettségizek,átérzem,de ahelyett,hogy itt kérdezősködsz inkább tényleg nézz át egy két régi érettségit (pl. töriből, vagy a választottadból,nekem biosz)
2017. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajrá,hajrá. Akarat kérdése az egész.
2017. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feladatsorokat pörgesd ezerrel, és akkor nem érhet meglepetés.
2017. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem késő, és ha késő lenne, akkor se tudnál már mit csinálni, bele kell húznod. :)
2017. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha azt a választ kapod, hogy már késő, akkor el sem kezded tanulni..?
2017. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akarat kerdese leginkabb de van:)
2017. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idén érettségizek, szintén szart se tanultam még, viszont kíváncsiságból töltöttem ki régebbi feladatlapokat direkt készülés nélkül, hogy lássam, hogy ha most kéne megírnom úgy, hogy semmit nem tanultam akkor mire mennék. Töltöttem egy közép matekot, az 52% lett készülés nélkül (nekem tökéletesen megfelel, mindig hármas voltam matekból és nem is kell a felvételimhez), meg töltöttem egy emelt törit, az 71% lett szintén nulla készüléssel. Plusz a haverjaim beszámolója alapján (sokan írták tavaly) elég ha csak néha odafigyeltél a 4-5 év alatt az órákon meg valami minimálisat tanultál és akkor nem lehet vele gond. Azt is mondták sokan, hogy egy egyetemi vizsgaidőszakhoz képest egy semmi az egész érettségi. Én kitöltöttem ezt a két feladatlapot, plusz amiket ismerősök meséltek, ezek alapján rájöttem arra, hogy egy forintot nem ér az egész érettségi, szerintem nekem az összes készülésem annyi lesz, hogy kitöltök még egy pár feladatlapot meg a szóbelikre tanulok aztán kész. Nem kell túlizgulni, tényleg semmi az egész.
2017. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány pontot kell elérj?
2017. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő, én az érettségi előtt 2 héttel kezdtem el tanulgatni. Végül mindenem 4-es vagy 5-ös lett a matekon kívül, nem nehéz.
2017. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!