Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi liberális iskola?

A Berzsenyi liberális iskola?

Figyelt kérdés

Akiktől kérdeztem, mindenki megjegyezte, hogy "szabadabb, liberálisabb" iskola (ezt, hogy értik? a tanárok lazák vagy mikben mutatkozik meg, hogy liberális beállítottságú középiskola?). Hogy őszinte legyek nem foglalkoztat a politika, -nem vagyok se liberális, se konzervatív-, csupán ilyen szinten érdekel :)

A lányom fog jövőre fog gimnazista lenni (humán tagozatra jelentkezett és vették fel, egyébként arról ha valaki megejt egy-két szót, hogy milyen, nagyon megköszönöm:)).



2017. ápr. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább emberközpontúnak mondanám, politikai véleménye mindenhol mindenkinek van, de a Berzsenyiben nem találkoztam azzal, hogy mindenkinek egyféle lenne, vagy hogy megpróbálnák ráderőltetni az öveket. Tanárok között mindenféle van, pont, mint bármelyik másik suliban, leginkább a légkörre mondják, hogy liberális, ezalatt olyasmiket kell érteni, hogy tanári részről is törekvés van arra, hogy megbeszéljük a véleményünket, befogadjuk a többieket stb, de ez minden "jobb" sulinak jellemzője, azt hiszem. :D
2017. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt tökéletesen megfogalmazta az előttem szóló. teljes mértékben egyetértek, és megerősítem amit írt
2017. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is teljes egészében egyet tudok érteni az előttem szólókkal, csak egy egészen rövid gondolatot szeretnék még hozzáfűzni: Azért nagyon liberális(és egyben fantasztikus is) a Berzsenyi, mert hihetetlenül sok féle ember fordul meg ott nap mint nap,mind a tanárok,mind a diákok között a lehető legszélsőségesebb ellentétek rohangálnak az iskolában.Az viszont bennünk a közös, hogy a Berzsenyiben az a normális és az a 'menő', ha mindenki mindenkit elfogad és tolerál úgy, ahogy van. Szerintem ettől egyedülálló a Berzsenyi közössége, bárki képes megtalálni a helyét, a hozzá legjobban illő társaságban. Olyanok meg aztán végképp nincsenek, hogy valakinek rejtegetnie kéne a véleményét, mert tényleg mindenkinek az a normális, hogy nyitottak a társaik felé, függetlenül attól, hogy mennyire különbözőek.Senkire semmit nem erőltetnek rá és mindenkit hagynak kibontakozni.

Szuper suli a Berzsó, én itt találtam meg önmagam és a tökéletes társaságom, úgyhogy tényleg nagyon tudom ajánlani!!!! :)

2017. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek:)


Kedves 3-as, nagyon megnyugtattál minket, köszönjük!:)

2017. ápr. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!