Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Három egyesem van egy tantárgy...

Három egyesem van egy tantárgyból, ki tudom javítani amíg van még iskola?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 21:56
 1/6 anonim válasza:
Csak addig tudod. Hajrá!
2017. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerzel mellé egy 5-öst, lehetőleg témazáróból, és már meg is van a kettes. ;)
2017. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha metekból van, akkor nem hiszem, mert akkor ki tudnád számítani, hogy 3 db 3-assal pont 2-esre fogsz állni...
2017. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg iskola még nagyon nagyos sokáig lesz, ha már az sem lesz, az lesz a társadalom temetésének napja. Szóval nyugi, még van időd.
2017. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha témazárokból van akkor nehezen. Mert ugye a TZ 2 jegyet ér.
2017. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem köcsögségből kérdezem, csak tényleg nem értem, hogy aki kiír egy ilyen kérdést és esetleg olyan választ kap, hogy "nem lehet már kijavítani", az akkor meg sem próbálja kijavítani mert egy idegen azt mondta az interneten? :D Úgyis meg fogod próbálni kijavítani mert meg kell tenni mindent, szóval nem nagyon értem a kérdést, de egyébként ki lehet javítani. Velem is előfordult már ilyen pont tavaly németből, csak nekem 2 karóm volt meg egy kettesem. Írtunk egy szódogát azt megtanultam nagyon rendesen és 5-ös lett, aztán egy TZ-t megírtam kettesre, év végén meg megengedte a tanár, hogy csináljak beadandót jegyre és az is 5-ös lett, így lezárt hármasra, úgy hogy egy hónappal suli vége előtt bukásra álltam. Nem tudom milyen tantárgyból állsz bukásra, de van hátra 2 hónapod, simán meglesz, csak akarni kell.
2017. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!