Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogu az ideiglen...

Miért van az, hogu az ideiglenes rangsorban nekem és még valakinek 77 pontunk van, ő mégis előrébb van nálam egy hellyel?

Figyelt kérdés
A kecskeméti Széchenyibe jelentkeztem, cukrsz szakra. Én 37 vagyok, ő meg 36
2017. ápr. 17. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az osztályfőnököm, hogy a névsor miatt.
2017. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sm's girl ***** válasza:
43%
Valószínűleg mert ő előrébb jelölte meg a sulit mint te.
2017. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy hasonló a vezetéknevetek
2017. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy tavalyi, de hátha valaki ide téved...és annyi hülyeséget írtatok. Azonos pint edetén minden iskola leírja mi alapján rangsorol. Általában előnyt élvez aki kerületi lakos, oda járt testvére, ha egyik sem akkor akinek jobb a központija, ha az is egyforma akkor akinek több pontos a matekja. Ha nincs központi akkor is előre meghatározzák, nem névsor dönt, arról meg végképp fogalmuk sincs, hogy ki hányadiknak írta be a sulit.
2018. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!