Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez valami ideiglen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez valami ideiglenes állapot, vagy mégis mitől van ez?

Figyelt kérdés

23 évesen jöttem össze a barátommal, azelőtt is volt komoly és laza kapcsolatom is, mondhatni, már "kiéltem magam". Sosem voltam nagy bulizós, és nem vágytam extra furcsa vagy extra perverz dolgokra, átlagos voltam és élveztem a kapcsolatomat, hogy stabil, békés stb.


Mostanában viszont annyira fura fantáziáim és álmaim vannak, amit még természetes kíváncsiságnak sem neveznék. Túl gyakran jut eszembe, hogy más férfiakkal akarok lenni, de nem pusztán eggyel, rengeteggel, mindenféle perverz dolgot próbálnék ki, kifejezetten erkölcstelen szituációkról fantáziálok, és olyan helyzetekről, ami nem csak a társadalom szemében elítélendő, de én sem tartom sokra az ilyen viselkedést. Mégis betegesen vonz, hogy belegázolhassak egy kapcsolatba pl, vagy ilyenek.


Semmit nem tettem meg a fentiek közül és nem is fogok, mivel a racionális énem tudja, hogy helytelen. Egész egyszerűen nem értem, hogyha eddig soha még csak hasonlók se jutott eszembe akkor ez mégis mitől jött elő vagy minek a hatására.


Ha valaki tudna segíteni, és nem csak megvető szavakkal kommentálni annak megköszönném.


26N


2016. márc. 30. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mégse élted ki magad annyira, mint gondoltad vagy a stabil, békés kapcsolatban szeretnél valami új, szokatlan dolgot. Ami szerintem nem meglepő, hisz még fiatal vagy. Lehet, hogy ki kéne lépnetek a komfortzónátokból, kipróbálni új dolgokat, szexben új dolgokat, pózokat bevetni, romantikus hétvége stb. Gondolom szereted a párod, mert ha mégse, akkor pedig át kell gondolnod a kapcsolatodat. Inkább most lépj, mint később gyerekkel stb. 36/F
2016. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez fogjuk rá természetes,nincsen vele baj míg nem csinálod meg, és ha találsz egy társat aki vevõ pár dologra amirõl fantáziálsz akkor Minden okés.
2016. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberi kíváncsiság, unalom. Fantáziálni lehet. Ha akarod igazán,majd később megéled, vagy marad az álmodozás.
2016. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem érzed a stabilitást, és kipróbálnál dolgokat. Mondjuk a párod valószínűleg nem támogatna. Ezt, azért harcolva, h megtartsd a fickót, biztosan nem csinálnád.

26/F

2016. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

"Semmit nem tettem meg a fentiek közül és nem is fogok, mivel a racionális énem tudja, hogy helytelen. "


Nem értem mirőlbeszélsz, korábban írtad hogy volt csomó lazakapcsolatod (ribi?) akkor meg ne játszad a szűzet most.

2016. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem csak azért van, mert nagyon unatkozol a kapcsolatodban, még sem tetszik neked az, hogy stabil, békés. Szereted még a párodat? Jó vele a szex? Mindenképpen beszélnetek kéne erről, mielőtt a végén még csak félrelépsz valakivel, vagy belezúgsz másba.
2016. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést írtam ki nemrég. :D

De úgy látszik, nem egyedi a probléma.

2016. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!