Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik az előrehozott...

Hogy működik az előrehozott érettségi?

Figyelt kérdés

9.es vagyok tehat nekem ez meg nem aktuális, de szeretnem tudni.

Nem er semennyivel kevesebbet, mintha végzős évben csinálod?

Illetve bármiből lehet tenni?


2017. ápr. 19. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Infóból és nyelvből lehet úgy tudom.

Megcsinálod az osztályozó vizsgákat (márha kell még, pl ha 10. osztályig van infód, akkor nem kell de nyelvből igen), majd méssz érettségizni.

Semmivel nem ér kevesebbet mint a sima.

Viszont, ha pl írsz egy közép angolt és nem sikerül valami jól, végzősként nem tudsz mégegyszer közepezni, csak emeltezni-"szintjavító", szóval jól gondold meg, hogy méssz-e.

2017. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

1. Ugyanolyan érettségi, mint a végzős évben, ugyanannyit ér.

2. Nem lehet bàrmiből tenni. Csak élő idegen nyelvből, latinból és informatikából lehet.

2017. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvből és informatikából lehet tenni, úgy tudom. Nem ér semmivel kevesebbet, teljesen ugyanazt a feladatlapot írod, ugyanott , mint a végzősök, és a szóbeli is ugyan az. Ha korábban megcsinálod, ennyivel könnyebb lesz a végzős éved, illetve nálunk az a szokás, hogy 10-11-ben nyelvből középszintű érettségi, majd a következőben emelt szintű.
2017. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!