Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű informatika...

Középszintű informatika érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, azon gondolkodom, hogy májusban csinálok előrehozott informatika érettségit középszinten. Csak azért kellene, hogy meglegyen az 5.tantárgyam, és sokan mondják, hogy könnyű. Erről mi a véleményetek? Illetve egyedül is fel tudnék készülni rá, vagy inkább menjek el közep fakultációra? (Már így is van két emelt faktom, de ha kell, bevállalom ezt is.)

2016. szept. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nem nehéz. Könnyen gyakorolható, és mindig típus feladatok vannak.

Azonban ha csak az 5. tantárgy a lényeg, akkor a rajzot ajánlom!

Volt szerencsém beülni a szóbelire... hát... :D Kész vicc volt. A "rajzukról" beszéltek, meg egy kis vázáról amit elvileg Ő csinált (Bárki megrajzolhatja nekik), pár perc beszéd és 100%-os szóbeli.

Az írásbelit tekintve meg könnyebb, mint egy infó.

Persze az infó hasznosabb, de ha nincs vele terved, nem is érdekel, akkor inkább a rajz.

2016. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom, hogy előrehozottan megcsináld! Én is így tettem tavaly, és nagyon jó döntés volt. Egyedül is fel tudsz készülni a gyakorlati részre, én vettem hozzá Maxim kiadós gyakorlókönyvet + megcsináltam az előző évek érettségijét. A szóbeli részhez viszont lehet, hogy jó lenne a fakultáció, mi is ott beszéltük meg a tételeket. Persze előző évek érettségijeiből ezeket is összevadászhatod :)
2016. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!