Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem fogok tudni menni "golyata...

Nem fogok tudni menni "golyatalalkozora". Ez mekkora hatrany lesz? (kozepsuli)

Figyelt kérdés

Golyataborba termeszetesen megyek, de az elotte levo talalkozok, kirandulasok valoszinuleg nem fognak osszejonni. Altalaban hanyan szoktak elmenni, nem fognak szurosan nezni ram majd a golyataborban, vagy maskepp kezelni?

Nagyon szeretnek resztvenni, de a ketto alkalombol egyikre se fogok tudni elmenni (szini eloadas, osztalykirandulas szoval fix programok...). Lehet, hogy hulyeseg de rosszul erzem magam emiatt, buntudatom van.


2017. ápr. 21. 00:12
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ez szerintem egyaltalan nem hatrany! Nem fognak rad emiatt csunyan nezni, es hidd el, 4 ev mulva ha visszagondolsz majd, hogy ezen aggodtal, csak mosolyogni fogsz.. :)

Konnyen ismerkedos tipus vagy? Ne szorongj, legyel kedves es laza, senkit nem fog zavarni, hogy eddig nem voltal ott, sot, biztos sokan kivancsiak lesznek arra, hogy ki vagy es milyen. :)

2017. ápr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a jó francnak kellene egyáltalán ennyiféle előismerkedő programot szervezni? Én még a gólyatáborosdinál lemaradtam, annak sem látom értelmét. Nem leszel semmilyen hátrányban, négy éven át össze lesztek zárva minden egyes nap, ennyi idő alatt nem csak megismerni, de megutálni is bőven lesz alkalmatok egymást.
2017. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semekkora hátrányod nem lesz, mi találkoztunk beiratkozáskor meg évnyitó előtti nap. Nincs semmi probléma.
2017. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!