Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20% órai hiányzással osztályoz...

20% órai hiányzással osztályozóra kell menjek?

Figyelt kérdés
Ma láttam a E-naplóba, hogy 20% hiányzásom van egy szakmai tantárgyból. Tanár nem igen kedvel mert nem értem a tantárgyát. Remélem, hogy csak 30% után kell osztályozóra menni. JAJ és nem tudom ,hogy hogyan jött össze annyi hiányzás, de ügye a gép nem téved... Most tartok 20% hiányzásnál.....
2017. ápr. 21. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:
JUJ és heti 1.5 órás tantárgy.
2017. ápr. 21. 14:25
 2/9 anonim ***** válasza:
30%-nál kell. úgy jött össze annyi, hogy hiányoztál az órákról ;)
2017. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 28% van asszem töriből, és már többet nem hiányozhatok, csak 30%-tól kell osztályozó.
2017. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem 20% szakmaiból van meg. Szóval nekem lesz osztályozóm... azt hittem ugyan az a kettő, de tévedtem. Azért köszönöm a válaszokat.


Pont utolsó előtti évben bukok meg :)

2017. ápr. 22. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
jah mert az osztályozó egyet jelent a bukással nálad? akkor meg is érdemled.
2017. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Órákat tanulok rá, lesek ahol csak tudok magyarul puskázok, és úgy kapok épp ,hogy kettest. Pedig ezek ilyen kisdolgozatok. Most kettes vagyok belőle, de az osztályozó csak nagy szerencse mellett sikerülhet. Eddig nagyon nem ért utol a szerencse. Szóval igen, egyet jelent a bukással. Nekem ez a "mumus" tantárgyam. Másból ötös, négyes vagyok.
2017. ápr. 22. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
ettől még ne könyveld el előre hogy nem fog menni. illetve változtass a módszereken, pórbáld máshogy megközelíteni a tananyagot.
2017. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor van osztályozó 30%-nál ha nem tudnak lezárni, mondjuk heti egy órás tantárgynál nincs meg a 3 jegy összesen egész évben 6 jegy. Ezt nem rég tudtam meg, szóval nekem nem kell aggódnom, mindig akkor vagyok suliba amikor dogát írunk, és ritka az egyes. a 20% az meg szakmai gyakorlatnál van. Van tantárgyam ami heti 1 órás és második félévben 7 jegyem van mégis 29% hiányzásom van. Csak mondom, hátha nem tudná valaki.
2017. ápr. 29. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:
nálatok így van. de van ahol meg már automatikus. ez már iskolafüggő.
2017. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!