Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Deák Ferenc gimnázium?

Szegedi Deák Ferenc gimnázium?

Figyelt kérdés

Milyen a gimi ?A közösség?A gólyanapról,gólyatáborról vélemény ?

Valaki kapott levelet az iskolától?Az oldalon láttam,hogy felvettek ,de nem kaptam még levelet.


A válaszokat köszönöm !



2017. ápr. 23. 18:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

A közösség általában jó, legalábbis mindenhol ezt látom. Persze biztos vannak olyanok, akik számára nem kellemes a légkör.

A tanárok általában normálisak, figyelnek a diákra és nem csak versenylovat látnak bennük.

A gólyatábor igazából augusztus végén egy egynapos program, valamilyen szempontból jó, valamilyen szempontból fölösleges. Ha azt nézzük, úgysem azok a "klikkek" maradnak meg, amik ott kialakulnak.

A gólyahét (ha jól emlékszem) októberben (vagy novemberben?) van, erre előzetes feladatokat kell csinálnotok az osztállyal, a záró nap pedig valamelyik nap délután van, talán csütörtöki vagy pénteki nap. Ekkor az osztályok fellépnek az osztálytáncukkal, van pár ügyességi feladat. Meg valamikor ez a záróesemény előtt a suliban az órák közötti két húszperces szünetben szintén ügyességi feladatok vannak. Ezek természetesen pontra mennek. A gólyahéten van sütinap is, az egész gólyacucc kapcsán ez a felsőbb évesek kedvenc napja szerintem...:D

Egyébként gratulálok a felvételért!

2017. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Engem is felvettek, viszont levelet én még mindig nem kaptam.

Melyik tagozatra vettek fel?:)

2017. ápr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

És egyébként gratulálok!:))

(előző voltam)

2017. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Általános és még én sem kaptam levelet.Elvileg érkezett pár levél a suliba,de ezt csak hazafelé említette a tanár -.-
2017. ápr. 25. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is felvettek (spec angolra), és ma már a levelet is megkaptam. (Ha jól tudom, hivatalosan is a mai napon kell megkapni a levelet, de nem vagyok benne teljesen biztos) Egyébként gratulálok a felvételhez, szeptemberben találkozunk! :D
2017. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,majd találkozunk xD

De vigyázz velem xDDDD Garantáltan nem fogok megszólalni elsőre xDDDDDDD

Nem merek :DDD

2017. ápr. 26. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg őrült vagyok,(meg baromi magas), szóval szerintem felismersz majd :DD
2017. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:DDD


Az őrült és bolond jelzőt én is megkaptam már xD

Egyrészt a fekete humorom miatt xD meg az idiótaságom miatt xDDDDDDDDDD

2017. ápr. 27. 14:17
 9/11 A kérdező kommentje:

Amúgy az az őrült magas mennyinek számít ?

Ha akarod privátba is írhatod,vagy inkább én írjak...

2017. ápr. 27. 14:18
 10/11 A kérdező kommentje:
*vagyis baromi magas :D
2017. ápr. 27. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!