Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp Teleki Blanka Gimnázium...

Bp Teleki Blanka Gimnázium gólyái?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresem jövendőbeli osztálytársaimat akiket felvettek a Budapesti Teleki Blanka Gimnáziumba. Én a 9.C osztályba fogok járni, ami a 4 évfolyamos magyar-történelem szak. Kérlek gyertek, mert nem tudok várni a májusi piknikig.



2017. ápr. 24. 15:59
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy osztálytársak leszünk, de én is a Telekibe készülök magyar-töri NYEK-re.

Hányadik helyről jutottál be? (Légyszi mondd el, nagyon izgulok :D)

26. vagyok az ideiglenesen, de félek.

2017. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Biztosra tudod, hogy bejutottál? Én még nem tudom. Matek-fizika tagozatra felvételiztem, nagyon reménykedem. Úgy tudom, hogy a fél osztály matek-fizika tagozatos, a másik fele humán.

22. vagyok a listán, de sorba számolva: 38. Összesen talán 16 tanulót vesznek fel.

Szerinted van esélyem?

2017. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szia! Honnan tudod, hogy bejutottál? Én nem tudom :(

Ideiglenes 9.vagyok, úgyhogy nem izgulok annyira, de már szeretném tudni, hogy bejutottam-e.

2017. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, én még nem kaptam levelet se semmit, pedig úgy volt, hogy máig kiküldik:( 54.vagyok az ideiglenesen (nem sorban számolva), ezért kibírhatatlanul izgulok:(
2017. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is abba az osztályba jelentkeztem. Még nem kaptam meg a levelet. Nagyon reménykedem.
2017. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ma érkezett a levél, felveeeetteeeeek!
2017. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szia 9.c osztályos leszek én is vagyis már felvettek (!)
2017. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudjátok-e esetleg, hogy a 9b osztálynak hogy hívják az osztályfőnökét?


Mit tudtok róla?

2017. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ofőket a szülőin bemutatták. Kivéve a 9.c-seké nem volt ott.
2017. máj. 18. 09:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy bemutatták, de a szüleim nem tudtak elmenni, csak a nagymamám, és ő elfelejtette a tanárnő nevét, és arra sem emlékszik, hogy ez az OF milyen tantárgyakat tanít!!!
2017. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!