Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Kölcsey Ferenc...

A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat a suliban? Nagyon sokat kell tanulni? Programok, büfé, tanórák, minden érdekelne:)

2017. ápr. 25. 17:42
 1/4 anonim válasza:
a! Fhuu hat az a suli nekem eletem legjob dontese volt, most vagyok nulladikos es meg imadom 😀 a hangulat nagyon jó, suliradio vaan, meg azon kivul is nem egy ilyen tipikus csendes suli szerintem . tanulni hat az relatiiv, itt nulladikba ugye nyelvet kell nagyon, de ha figyelsz oran akkor otthonra nem marad sok, es ez itt tenyleg igy van, jo a föci az mas kerdes 😂 programok vannak, es jok jofejeek 😍 ugyhogy osszessegeben ez egy rohadtjooo sulii, oda jossz?
2017. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem ez a harmadik évem itt és olasz-angol tagozaton vagyok. A Kölcsey tényleg egy jó iskola. Nagy hangsúlyt fektetnek a nyelvtanulásra illetve sportiskolaként is jó helyen áll. A tanárok többsége jófej és következetes. Erős iskolának mondható, az iskola átlaga négy egész felett volt a tavaly is, de mivel a tanárok többsége jól magyaráz, otthon nem kell sokat tanulni. A hangulat jó, de persze itt is, mint minden más suliban, meg vannak a 'menő' és a kevésbé 'menő' diákok meg a klikkek. A sulirádió nekem óriási plusz pont volt, amikor sulit kellett választanom. :D Vannak különböző témájú hetek/napok, amikor annak megfelelő zenéket játszanak, illetve a kedd és a csütörtök 'kívánság nap'. Amikor jó idő van, a fél suli levonul az udvarra amint kicsöngetnek az órákról. Mindenki elfoglalja magát, vagy sportolnak, vagy csak élvezik a negyed órás szünetet. A büfé nem rossz, bár ha egészségesen szeretnél étkezni, készülj arra, hogy gyümölcsön kívül semmi mást nem fogsz tudni venni. Rengeteg friss péksütit süt a büfés, és az illatok csak úgy csalogatják a diákokat. A tanórák változatosak, szerintem tanárfüggő. Én ajánlom a Kölcseyt, nem váltanék sulit, pedig naponta 3 órát utazok. Ha még kíváncsi vagy valamire, nyugodtan írj! :)

17/L

2017. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!😊és igen, szeptembertől oda fogok járni:)!
2017. ápr. 28. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is felvettek a kettanra es nagyon boldog vagyok!!!!
2017. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!