Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még nem kaptam meg a levelet...

Még nem kaptam meg a levelet a Kölcsey Ferenc gimn. -tól (Bp)?

Figyelt kérdés
Már szerdán meg kellett volna érkeznie az értesítő levélnek,de még mindig semmi.Tény,hogy a borítékra elfelejtettem ráírni a lépcsőház,az emelet és az ajtó számát,szóval csak várost,ir.számot,kerületet és utcát írtam a borítékra.Ez gondot jelenthet?

2017. ápr. 29. 10:35
1 2
 11/16 anonim válasza:
Lehet hogy draga a golyatabor de rohadt joo, nagyonnagyonnagyon, felejthetetlen elmeny leesz
2017. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyik Nyíregyházi suli, Sopronban lesz.
2017. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyébként felsőbb évesek is fognak jönni erre a táborra(felügyelőnek vagy akárminek),vagy csak tanárok meg 0.-osok?
2017. máj. 7. 16:35
 14/16 anonim válasza:
A felsobb evesek szervezik a programokat, tehat foleg ok vannak jelen golyataborban.
2017. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És mondjuk elsősök is(szóval akik jövőre kezdik az elsőt és idén még nulladikosok)?
2017. máj. 12. 17:21
 16/16 anonim válasza:
Szia! Én kolcseys vagyok és megyek idén nyáron golyatabor szervezőnek Bodajkra:) ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!
2017. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!