Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok a Madách Imre Gimnázi...

Tudnátok a Madách Imre Gimnáziumról véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Mennyire jok az osztalykozossegek? Mi az elvárás? 11.-be szeretnek atmenni jovore es kivancsi vagyok. Elore is koszonom!

#Madách;gimnazium;iskola;középiskola
2017. ápr. 30. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam, nagyon jó suli. Az osztályközösség és az oktatás talán ott a legjobb.:) Éppen ezért nagyon magas az elvárás, minimum kitűnőnek kell lenned ahhoz, hogy átvegyenek, ja, és előre szólok, hogy pl. sima szakgimnáziumból vagy egy nagyon gyenge gimnáziumból nem biztos, hogy átvesznek. Persze olyat is hallottam, hogy van valamilyen átjelentkezős felvételi, lehet, hogy ha ott jól szerepelsz, átvesznek. Hát nem tudom... necces.
2017. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átjelentkezésről én sem tudok sok mindent, de nagyon jó iskola, mindenképpen érdemes ide járni :)
2017. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!