Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sürgős segítség kéne, fellebbe...

Sürgős segítség kéne, fellebbezést írni. Mit tanácsoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés
A szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium biológia/kémia szakára kéne fellebbezést írnom, holnap meg feladni a postán.Teljesen ki vagyok már, csak idegeskedem, nem tudom lenyugtatni magam.Annyi biztos, hogy mindenképp ide szeretnék jönni, vannak erős tanulmányi okok is de az érzelmi okok erősebbek, de tény, hogy ez a gimnázium sokkal jobb önmagában is annál ahova felvettek.Tehát, be kell kerülnöm mindenképp.Ne elemezzük, hogy a szüleim miért nem segítenek, semmi kedvem most kifejteni, de annyi, hogy minden rám maradt, én meg nem tudok megbirkózni vele.Vannak kisebb verseny eredményeim, valamint nyelvvizsgás papírom azokat csatolom, de nem tudom mit kéne írni, 4,6 átlagom volt, a felvételi részén nem teljesítettem túl jól.Az első probléma, hogy hivatalos levelet se tudok fogalmazni, valamint az se tudom mi a jobb, burkoltan fényezni magam, az iskolát, vagy egyátalán mi nyeri meg az ottaniakat? Amit bele kéne írni, hogy ebben az oktatási intézményből lennének jó esélyeim olyan pálya felé amire menni szeretnék, minden álmom lenne bejutni ide, hogy szorgalmas vagyok, vagy mi jöhetne még? Hatalmas kérés, de legalább 6-7 mondatos fellebbezést valaki tudna nekem fogalmazni? Nem kell hosszú ha van egy kicsit hosszabb minta onnan talán boldogulok, nincs több ötletem de mindenfélét bele kéne szőni, amihez nem kell külön ismerni engem.Nem tudom, hogy ömlengős legyen-e vagy milyen, többet szeretnék látni,s abból összerakni valamit.

2017. máj. 1. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!