Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap megyünk beiratkozni...

Holnap megyünk beiratkozni egy új iskolába. Szerintetek van még hely?

Figyelt kérdés

Most 9.-es vagyok és jövőre is az leszek, mert másik suliba megyek. (Másik szak, ès sok lenne a lemaradás)

A honlapon azt írják, hogy max 26 főt vesznek fel. Ez kozmetikus szakma + érettségi lenne. A felvételik ugye már megvoltak, szóval elvileg megvan, hogy kit vesznek fel. Viszont ha nem mehetek oda akkor nem tudom mi lesz velem. Szerintetek van még hely?


Bocsi, tudom hülye kérdés de nagyon izgulok és hátha van valakinek ilyesmi története.


2017. máj. 3. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a honlap 1 éve volt frissítve.
2017. máj. 3. 21:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem világos a kérdés. Nem vettek fel, csak bemész amikor a beiratkozás van hogy de te ide akarsz járni? Vagy rendesen kaptál levelet hogy fel vagy véve gyere beiratkozni? Ha hivatalosan felvettek akkor bent vagy. De ha nem kaptál papírt hogy felvettek akkor nem ez a menet, hogy bemegyek aztán hátha van hely. Akkor külön az igazgatóval kell ezt megbeszélni, hogy van-e rá lehetőség. Az meg erősen iskola függő van-e szabad hely, de így hogy az iskolát se írtad le nehéz kitalálni. Van olyan ahova alig mennek szakmát tanulni, de olyat is tudok ahol pont az ilyen "csajos" szakmához kapcsolódó osztályok vannak mindig tele.
2017. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem jelentkeztem ebbe az iskolába, csak most fogok
2017. máj. 4. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a pontos menete a szakközépiskoláknál/szakgimnáziumoknál az átiratkozásnak, de szerintem ez nem teljesen úgy megy, hogy beállítasz a beiratkozásnál, hogy te ide szeretnél járni szeptembertől, főleg, hogy a kozmetikus szakmához van pályaalkalmassági vizsgálat, még a beiratkozás előtt.

Mindenképpen hívjátok fel az iskolát vagy küldjetek neki levelet, amiben leírjátok, hogy mi a helyzet, és akkor talán, ha nem sikerült feltölteni a férőhelyeket lehet esélyed bekerülni.

2017. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!