Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz az idén a 4. osztályos...

Mi lesz az idén a 4. osztályos kompetencia mérésen?

Figyelt kérdés
Értsd milyen jellegű feladatok lesznek tantárgyanként? Hogyan készüljünk? Az oktaszas.hu -n találtam feladatok,de azok már régiek.Aki erről tud valamit,ne tartsa magában!

2017. máj. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell készülni, nincs tétje a felmérésnek.
2017. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha esetleg hiányzik, mert beteg (ne legyen beteg), és nem írja meg akkormsenkell pótlólag megírni?
2017. máj. 7. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy beteg sem kötelező megírni, dönthetnek úgy a szüleid, hogy nem veszel részt a felmérésben. Mégis érdemes megírni ezeket, mert visszajelzést kapsz a fejlődésedről.
2017. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz nehéz, igaz én már 6 éve írtam, de akkor sem volt túl nehéz.

Ha nagyon pánikolsz tőle(Én is pánikoltam), akkor aznap ne menj be. Én miután megírtam annyira nem érdekelt, hogy meg sem néztem, hogy hanyas lett, hány százalék stb, minden tanár ezen lovagolt, hogy "JAJ KOMPETENCIA".

Aztán gimibe került, itt már azt mondják, hogy "JAJ KOMPETENCIA, JAJ ÉRETTSÉGI", még akkor is, ha az adott tárgy nem érettségi vagy kompetencia tárgy. :)

Szerintem teljesen felesleges az egész, teleteszik idióta feladatokkal, intézd el, hogy ne kelljen bemenned.

2017. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!