Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki az áruló a magyarok közt...

Ki az áruló a magyarok közt mi lesz a sorsa? Ki volt Tulipán? Miért megy Éva és Miklós egerbe? Ki a félszemű aki meglátogatja Évát? MI a célja?

Figyelt kérdés
hétfőre kéne úgyhogy gyorsan kérném a válszokat. köce
2010. máj. 15. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Eger nagy betű! Olvasd el a könyvet,hétfőig még van rá elég idő!
2010. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem a plázában lógtál volna olvasás helyett, akkor tudnád, és lehet kicsit értelmesebb is lennél!


Olyan sötét vagy, hogy egy kérdést se tudsz feltenni!

Melyik műről van szó? (Mellesleg tudom, de jól esett!)

2010. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétfőig az Egri csillagokat???? Miről beszélsz?

Nézd meg a filmet, talán abban is benne vannak ezek a válaszok. Amúgy bocsi, de nem tudok válaszolni. Egyetlen magyarként a világon, nem sikerült megszeretnem ezt a regényt. Sőt! Mivel kötelező volt, jól meg is utáltam. :-S Az összes többi magyar íróval együtt. Még szerencse, hogy a magyar oktatatási rendszer legalább az olvasás szeretetét nem ölte ki belőlem!

Sok sikert!

2010. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2 kérdésre tudom a választ:D


A félszemű Jumurdzsák

Miklós és éve pedig Gergelyhez mennek Egerbe.

2010. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az egri csillagok nem rossz könyv csak én nem 6. osztályba olvastatnám, mert ahhoz, hogy megértsék egy kicsit később kéne és tényleg egy kicsit nekem is nehéz volt olvasni de én elolvastam.

Tulipán meg egy szolga szerű, cigány, iszákos és furán beszél.

De év elején elmondják a tanárok, hogy mik lesznek a kötelezők és ha tudod, hogy lassan, nehezen olvasol, akkor kezdd el időbe.

2010. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Egri csillagok
2010. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!