Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a bp-i Szent István gimi?

Milyen a bp-i Szent István gimi?

Figyelt kérdés
Átszeretnék iratkozni,de idáig hatosztályosba jártam és most simába akarok, mert eléggé elvették a kedvemet az egésztől.Nagyon nehéz suli? A tanárok milyenek?

2017. máj. 7. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Konzervatív értékrendet képviselő, magát kicsit túl sokra tartó gimnázium. Az igazgatóhelyettesnek a saját seggében van a feje, de ezen kívül maximálisan felkészítenek érettségire, emelt szinten is. Vannak gyökér tanárok (pl. a fent említett személy), ellenben a többség kedves, lelkes, törődő, rendkívül nagytudású.

Három éve érettségiztem, de alapjaiban nem változhatott meg a suli hangulata szerintem, ez alapján pedig mondhatom, hogy "Nem ígérhetek mást, csak vért, erőfeszítést, verítéket és könnyeket".

2017. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Huha azert ez eleg erdekes. En most jarok az istvanba es egyszeruen imadom. Igen nem mondom hogy konnyu. De ha vinni szeretned valamire tanulni kell. En heti ket edzesre jarok es egyszer kondizni. Van szabadidom szoktam bulikba menni es emelett tudok kituno tanulo lenni. Szoval azert igazan megoldhato. Ha akarsz tanulni es teljesiteni tudsz. Es nagyon sok idod marad. Es nagyon megeri. A tarsasag fantasztikus. Nagyon jo a kozosseg sulin kivul is. Azt viszont nem tagadom hogy atanaroknak van egy elvarasi szintje. De ha tanulsz akkor nem lehet baj:). Es felkeszitenek az emelt erettsegikre. Imadok ide jarni:)

Ha van meg kerdesed nyugodtan irhatsz:)

2017. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!