Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más szerint is nagyon nehéz...

Más szerint is nagyon nehéz volt a mai emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés

Fél éve szinte csak az emeltmatekra gyakoroltam, 80%+ os próbaérettségit írtam, az új típusú érettségihez tartozó gyakorlókönyvet is végigcsináltam, úgy indultam neki a hétnek, hogy a matektól tartok a legkevésbé...erre...

bizonyítás, bizonyítás hátán...ráadásul azokból is a szarabb fajta, a második részből nem tudok mondani egy feladatot sem ami tutira jó...

más szerint is nehéz volt?



2017. máj. 9. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem meg a tételeket, csak jövőre fogok érettségizni, nekem olyan átlagosnak tűnt, majd hétvégén végig csinálok mindent, most sajnos nincs időm. De úgy 2-3 feladatot néztem ami talán gondot fog jelenteni. Mindenesetre sok sikert neked! Remélem lesz akkora így is az érettségid amire szükség van. Sajnos én is szokszor úgy vagyok hogy amikor nagyon kellene, akkor nem mennek a dolgok :\. Olyan feladatokat kapok ami nem az erősségem stb.
2017. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteget gyakoroltam rá, 89%-os próbaérettségit írtam, ofis feladatok nagy része is ment azért.


A mai viszont rajtam is kifogott. Utólag rájöttem, hogy nem volt annyira nehéz, megoldható lett volna, de bal lábbal keltem fel ezek szerint. Egyébként én is éreztem hogy nehezebbek, mint amiket eddig csináltam.

2017. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló vagyok. Hogy konkrét példát felhozzak, hogy miért találtam nehezebbnek. Volt az a baktériumos feladat, ahol osztódik az a baci es mennyi ido utan lesz x db. Na és valahogy nem sikerült rájönnöd erre, pedig nem nehéz. De a legtöbb régebbi érettségiben megadták az osztódás képletét, és csak behelyettesíteni kellett, aztán logaritmussal számolni. Ott meg magunknak kellett rájönni.
2017. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez csak a vizsgadrukk, a legtöbb feladat nehéznek érződik, amikor élesben kell csinálnod. Holnap a megoldókulcsban majd meglátod, hogy nagyjából mennyire sikerült, remélem, jó lesz azért. :)
2017. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire volt a nehézség a baj és mennyire volt az hogy nekem nem feküdtek a feladatok, de tény, hogy nem ment annyira mint amennyire néhány korábbi feladatsor. A második résznél meg én is úgy vagyok, hogy tippem sincs milyen lett, mert nem éppen lehetett egy egyszerű behelyettesítéssel ellenőrizni hogy stimmel e az eredmény:D Nem is akarom megnézni a javítókulcsot...Na de meglátjuk.
2017. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a feladatok voltak nehezek, hanem az idő volt rá kevés.Az első rész mégis mi volt? 2 órám ment el vele majdnem. Az előző évi feladatok pörgősebbek voltak, és kevesebb volt a bizonyítás. Az idei érettségi hemzsegett a pepecselős, gondolkodós feladatoktól. Az a vicc, hogy simán meg tudtam volna oldani a legtöbbet, sőt szerintem sokan mások is, ha nem szorít az idő, és nyugodtan végig tudom gondolni, hogy mit hogyan. Mikor láttam, hogy már csak 2 órám van, és még bele sem kezdtem a 2. részbe....hát ha addig nem izgultam volna eléggé, akkor utána biztosan. Egész évben erre készültem, erre elém raktak egy olyan feladatsort,ami hemzsegett az új típusú feladatoktól.A baktériumosba bele sem kezdtem, időm nem volt végig gondolni, hogy mit kellene csinálnom. Ma belenéztem a megoldókulcsba, és annyit sikerült megállapítanom, hogy magamhoz képest nagyon alul teljesítettem, rendesen fognak azok a pontok lefele pörögni.Nagyon csalódott vagyok, mert nem ezért készültem annyit 1 éven keresztül, hogy a végén írjak egy közel sem elfogadhatót. Nagyon nem volt fair ez az egész.
2017. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!