Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik ez a HÖK dolog?...

Hogy működik ez a HÖK dolog? A többi lent

Figyelt kérdés
Mindenki vádolja ezeket az embereket, hogy lopnak meg ilyenek. Akkor az úgy mőködik, hogy pl az iskola ad egy bizonyos összeget a gólyabálra és akkor ebből ők zsebre tesznek?
2017. máj. 10. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:
És mi közük pl a politikához? (Bocsi nem járok egytemre még)
2017. máj. 10. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Vagy van pl. a gólyatábor, meg van a keret, hogy mennyit költhetnek rá, azt el is költik, de magára a gólyatábort minimálra veszik, a többit magukra költik. Nálunk ez volt. Minden nap 1X volt kaja, akkor is elenyésző mennyiségű (pedig 50 kg-s lány vagyok), a többit oldjuk meg magunk. 1 büfé volt a táborhelyen, az is bezárt korán, kimenni meg nem lehett. A vetélkedőkön kb. ha 2 üveg piát ha felajánlottak nyereménynek vagy magához a versenyekhez, a többit ők maguk itták meg. Iszonyú sz.r volt, így 6 évvel később is emlékszem rá, hogy mennyivel jobb is lehetett volna az egész.
2017. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom, hogy ez megy sok helyen. Én szívesen lennék HÖK-ös, mert szeretek szervezkedni stb, de ez a nyúljuk le a pénzt dologhoz nekem nincs gerincem
2017. máj. 10. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probald ki a HOKot. igen, vannak olyan tarsasagok ahol magukra koltik a penzt, de egyaltalan nem mindenhol. szoval legrosszabb esettben is ha a te egyetemed HOK-e is ilyen max kilepsz.
2017. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!