Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez valami vicc hogy a diákok...

Stewie200 kérdése:

Ez valami vicc hogy a diákok 52%-a igennel szavazott arra hogy nehéz volt-e az idei középszintű angol érettségi?

Figyelt kérdés
eduline.hu oldalon volt a szavazás, és én nagyon jót nevettem ezen. nem vagyok egy hú de jó tanuló, de az 1. részt például 25 perc alatt befejeztem, es 33/26 pontos lett csak az. nagyon könnyű volt

2017. máj. 11. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én emelteztem, úgyhogy én nem tudom, de nem mindenki elégszik meg egy 33/26 ponttal. Annyit talán tényleg nem nehéz összehozni.
2017. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy eduline felmérés nagyon nem reprezentatív, nem ebből kellene kiindulni.
2017. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát én a 33/26-al nem verném magam hogy olyan hű de könnyű volt:-D És van aki nem elégedhet meg ilyen közepes eredménnyel.
2017. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez csak az első része. Mint írtam tanulás nélkül.:) és ebbe még nincsenek benne a levelek, amiket próbaérettségin max pontosra írtam, szóval lehet még ebből 4es:D hát ha még tanultam is volna..
2017. máj. 11. 17:46
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet egyáltalán angolra tanulni?
2017. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%
Én is emeltet írtam de osztály másik fele közepet írt és mindenki szerint nehéz volt. Az, hogy 25 perc alatt végeztél az első résszel az semmi. Véleményem szerint nem az számít, hogy mennyi idő alatt végzel vele. Végezhetsz vele 10 perc alatt is max. tele lesz hibával. 4 feladatrészből megcsináltál egyet és könnyűnek találtad az nem azt jelenti, hogy akkor a többi rész is könnyű volt. Sokak szerint a nyelvtani része meg a hallgatás része volt a legnehezebb, amit te nem csináltál meg. Nem bántásként mondom de ha nem tudsz a dolgokról akkor inkább ne írj olyanokat, hogy te milyen jót nevettél ezen. Amúgy meg a másik, hogy angol írásbelire tanulni nem is lehet szerintem.
2017. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De senki nem mondta hogy nem csináltam meg:D csak ahhoz még nem volt megoldókulcs. valamit nem csináltam volna meg akkor nyilván nem írom ki a kérdést
2017. máj. 11. 23:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első része majdnem vègig jó lett csak az első feladatnál ősszecsereltem kèt választ. A nyelvhelyessèg az ami kicsit nehezebb volt, de ott is az utolsó feladat. A levèl könnyű volt, persze ha valaki nem ismeri a benne lévő szavakat az gáz, mert èn is tíz percig keresgéltem 3 szót.
2017. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előrehozott érettségit csináltam, angol nyelvi előkészítőben kezdtem, majd utána emelt szinten tanultuk az angolt, heti 7 órában. 1.5 éve letettem a középfokút, idén a felsőfokúra készülünk, de ennek ellenére nem vagyok egy kimagaslóan jó angolos.

A tegnapi érettségiről annyit, hogy nem, tényleg nem volt nehéz, ANNAK, akinek nyelvvizsga csücsül a zsebében. Sajnos én is rontottam, túlizgultam, megoldókulcs alapján 90%-ra számítok, de ebben ugye nincs benne a levél. Évfolyamtársaim, akik matekosok, viszont rendesen megszenvedtek vele, mivel ők az angolt heti 3(?) órában tanulták 4 éven át. Gondolom, érzitek a különbséget. Szóval igen, szerintem a korábbi követelményekhez képest sokkal nehezebb volt és igazságtalan is. Úgy gondolom, a nem nyelvi osztályoknak is esélyt kellett volna adni.

2017. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Előrehozottazok, 96% lett a nyelvhelyesség(15perc) meg a szövegértés(20perc) és szerintem is nagyon könnyű volt

És nincs nyelvvizsgám.

2017. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!