Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimnázium digitális fényképe...

A gimnázium digitális fényképet kér a beiratkozáshoz, mire gondolnak pontosan?

Figyelt kérdés

Bocsi, biztos hülyének néztek, de én csak egy középkorú anyuka vagyok és a digitális fényképekkel kapcsolatosan nincs tapasztalatom.


Az első szülői értekezleten az osztályfőnök nem volt jelen, csak az iskolaigazgató elhadarta az információkat, és többek között azt is, hogy digitális fénykép kell a beiratkozáshoz. Ennyi.

Távozása előtt, a tömegben, a folyosón megkérdeztem a részletekről, de az öntelt hólyag csak fintorgott és távozott. Biztos, hogy hülyének nézett.


Elhiszem, hogy én vagyok a hülye, de úgy gondolom, hogy akkor is tájékoztatni kellett volna bővebben... Mielőtt távoztam volna, beszélgettem egy nagymamával, aki egyedül neveli az unokáját, és ő szegény tőlem kérdezte, hogy a digitális fényképet hogy készítse el, mire gondolnak pontosan, és hogy juttassa el az iskolának (otthon nincs Internet előfizetése).


Tudom, a mai világban a fiataloknak ez nevetséges, de én egy középkorú anyuka vagyok. A gyermekemet megkérdeztem, de ő sem tudta, hogy az iskolában pontosan mit kérnek. Ez a honlapról sem derült ki.


Tud valaki segíteni?



2017. máj. 23. 08:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"A beiratkozásnál legyen nálad a telefon a képpel, aztán majd közlik, hogy hova küldd"


Ha ennyi infót elmondanak, akkor nem aggódtam volna!

2017. máj. 23. 09:42
 12/12 anonim ***** válasza:
58%

Hogy hogy hogyan másolják át?


Átmásolják a memóriakártyáról, vagy elküldi Bluetooth-on a tanár gépére, vagy e-mailben interneten keresztül.


Hidd el a gyereked fel fogja találni magát, és segítenek neki az osztálytársai akkor is, ha nem visz magáról fényképet.


Kb. kettő perc alatt fogják a gyerekek megoldani.


NE AGGÓDJ EZEN!

2017. máj. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!