Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti képesek lennétek 15 mesét...

Lemonshark kérdése:

Ti képesek lennétek 15 mesét megtanulni szó szerint?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, csecsemő- és kisgyermeknevelő szakra. Első éves vagyok, és van Gyermekirodalom és módszertan szemináriumunk, ahol többek között az az egyik feladat, amire jegyet kapunk, hogy memoritereket tanuljunk meg. 32 vers, 55 mondóka és 15 mese. A versekkel és a mondókákkal semmi problémám, de ezek a mesék... nem is rövid mesék, alig van olyan köztük, amiket ismerek és egyáltalán, mi a francnak kell ilyet megtanulnunk, mikor órán úgyis azt tanuljuk, hogy a bölcsődében könyvből kell mesét olvasnunk.

Ti szerintetek képesek lennétek 15 mesét szóról szóra megtanulni és felmondani, úgy, hogy ne hibázzatok benne? Nagyon érdekelne.



2017. máj. 24. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szó szerint kell megtanulni mindent, ez nem vicc. Én is feleslegesnek érzem, de ez van. Nekem nem sikerült 100% pontossággal megtanulnom mindent. Szerencsém volt, mert olyat kérdezett a tanár, amit tudtam. Levizsgáztam, el is felejtettem nagy részét. Attól még bármikor tudok fejből mesélni, akár magamtól is kitalálok meséket, de ez a szigor nagyon nem jó szerintem.
2017. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!