Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok ajánlani jó egyetemi...

Tudnátok ajánlani jó egyetemi kollégiumokat Szegeden? Árak is érdekelnének.

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Átlagban 10.000 ft, mindegyik koli. Én az Öthalmi diáklakásokban vagyok, csak arról tudok mesélni. Felszerelt, modern és csendes, Viszont, nagyon kint van, a város szélén,a busz fél óránként jár, és reggel is megy korán illetve este is későn. De busszal is 20 perc a városközpont. Ez nem egy tipikus kollégium, hanem szó szerint lakás. Egy lakásban laknak 6-an, 3 szoba van, egyágyas, kétágyas és háromágyas. Külön fürdő és konyha tartozik hozzá, így nem 100-an osztoztok egy fürdőn.

Az orvosi kollégiumairól szintén csak jót hallok, nagYon jó a közösségi élet ott, ahogy a károlyiban is, viszont az nagyon hangos és bulis, a tanulás szempontjából nem a legjobb. Van még a Móra és a Hermann amik karközi koleszok. Remélem egy kicsit tudtam segíteni.

2017. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem is írták az orvosis kolik jók, én az Id. Jancsó Miklósban laktam. Ott négyen laktunk egy szobában. Nem volt bulizós a hely, mert azért mindenki tanult. Kivéve a csütörtököket, akkor elég sokan kiengedték a fáradt gőzt. A hivatalos felvétel után volt, aki körbe járta a kolikat és a megkérdezte, hogy maradt-e véletlenül valahol hely, nálunk mindig volt olyan szoba, ahol hárman laktak nem négyen. A koli díja 9300 Ft volt kivéve a szénszünetet, mert akkor kötelezően el kellett hagyni a kolit, de nem is fizettették ki veled az egész havi díjat.
2017. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!