Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy suliban nem...

Normális, hogy suliban nem fogadták el a prezentációmat az . Odp formátum miatt?

Figyelt kérdés

LibreOffice-t használok Linux-on. Mindent ODF formátumokban csinálok.

Egyedül 2-3 ismerősömnek konvertálgatok, mert róluk tudom, hogy MS Office-t használnak.


Eddig suliba mindent átkonvertálva adtam be, de most megesett, hogy mielőtt kiírtam volna pendrive-ra,

elfelejtettem átmenteni .ppt-be.

Amikor beraktam a sulis gépbe, természetesen nem nyílt meg MS office-al. Mivel a tanár sík hülye a géphez, próbáltam kicsit sarkítani és úgy mondani neki, hogy azért nem nyílik meg, mert ez egy Windows-os gép, én meg a sajátomon Linux-ot használok, és elfelejtettem átmenteni. Felajánlottam neki, hogy nálam van a laptopom, ami Linux-os, és ha rádugjuk a projektort, akkor azon meg tudjuk nyitni. Erre közölte velem, hogy semmit nem dugok rá semmire, és különben is, miért nem jó nekem is a Windows, mint mindenki másnak.

Végül nem adta meg a munkámra a jegyet.


Normális ez?



2017. máj. 26. 02:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Gratulálok a tanárodnak, természetesen egy idióta. :) Milyen tantárgyról van szó?
2017. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki akart veled szúrni és itt volt a ragyogó alkalom. Ritka nagy sötét bunkó az ilyen ember, nem tanár.
2017. máj. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális sem ez, sem a korlátolt tanárod.
2017. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem normális, mert a nyílt formátumok a szabványosak. Amúgy meg tényleg egy korlátolt, sötét bunkó.
2017. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"különben is, miért nem jó nekem is a Windows, mint mindenki másnak"


Tipikus vaskalapos, korlátort tanár.

Ha a tizedik eset lenne, még azt mondom, hogy esetleg, de ha első ilyen eset, akkor miért kell szívózni a diákkal?

2017. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. Milyen iskoláról van szó?
2017. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. Főleg az nem, hogy ilyen tanárok tanítanak Magyarországon.
2017. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kőváry Orsolya ***** válasza:
100%
Miért nem volt megoldás, hogy ott rögtön a saját laptopodon átkonvertálod ppt-vé?
2017. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Basszus, nem jutott eszembe. :c
2017. máj. 26. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
De legalább nem adott karót (sem)
2017. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!