Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes ez így az életrajzomhoz...

Helyes ez így az életrajzomhoz angolul?

Figyelt kérdés

Objective/Personal Profile

Having high skilled in teaching, because working with 2 years experience in primary school with children. Having high skilled in hardworking, because working with one year experience with children in camp as animator.( Being a highly qualified for care work in Costa Rica, because working with 3 months experience in this work as volunteer in institutions for the homeless. Responsible for work and performance of duties.


Nem házifeladatról van szó, hanem egy cégbe kell elküldenem egy CV-t ilyen formátumban. Kicsit elakadtam, mert 3 éve nem volt angolom, és kizökkentem az ilyen oficiális dolgokból. Minden segítégéért köszönet.



2016. okt. 22. 13:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a "because workING"-et hagyd.


Írd úgy,hogy


I used to work....


Hasznald a use to szerkezetet. Szebb es ertelmes. A because working nem. Helyettesitsd ugy,hogy because I used to work as a .....(vagy in a ...)

2016. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem jo igy.

Having high skilled - ilyen nincs

Nem vagy hardworking mert 1-2 evet dolgoztal benne, esetleg experienced vagy.

Mamar nem institute for the homeless hanem home/centre refuge.

Se nyelvtanban sem ertelemben nem jo.

2016. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!