Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolát ajánlanátok?

Galuska136 kérdése:

Milyen középiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A lányom jövőre lesz nyolcadikos. Nagyon jól megy neki a tanulás, érdeklődő, országos magyar és történelem versenyeken eredményes. Az "elit iskolák" viszont gyakran csak a lexikális tudásra mennek, az eredményekre hajtanak. A gyerekem viszont tele kreativitással, iskolaújság, filmek vágása, készítése...Olyan iskola kellene, ahol a tanárok vállalkozó szelleműek, teret adnak olyan dolgoknak is, ami nem tananyag...

#középiskola #pályaválasztás #kreativitást fejlesztő iskola
2017. máj. 29. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Szerb Antal gimibe járok, és nagyon szeretem. Mármint: MEGSZERETTEM iskolába járni. Higyje el, kedves kérdező, az nagy dolog, ha egy hely ezt eléri egy kamasz tanulónál.

Van iskolaújság informatika orientációs óra (talán ott vágnak videókat, nem tudom), azok szerintem jók a gyerekének. A fiatal tanárok aránya is egész jó, habár ha valaki nagyon akar valami szorgalmit csinálni, bármelyik tanár megengedi :)

Ez a suli kb a középmezőnyben (60. hely körül) van, szerintem pont jó. A hatalmas privát parkja meg plusz pont :)

2017. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!