Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológián mikor-mennyi...

Pszichológián mikor-mennyi gyakorlat van?

Figyelt kérdés
Nem az egyetemi képzés alatti gyakorlati órákra gondolok, hanem külső gyakorlatokra. Van ilyen? Gondolom igen. Mikor és mennyi? Hogyan néz ez ki pontosan?
2017. jún. 1. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából függ attól, hogy konkrétan melyik egyetem, hanyadik félév, ki a tanár aki megírja az ajánlást, ki a konkrét szervező tanár (vagy esetleg magadnak kell-e helyet keresni).

Illetve a legnagyobb szó még mindig a protekció.


Ha van valaki aki beszél az érdekedben, azzal mindig is többet érsz el.

Az én magántanítványom - akit gyerekkora óta tanítok, valamint tinédzser korában már asszisztált mellettem, valamint 1x-2x át is adtam neki eseteket -, aki szeptemberben kezdte az egyetemet, már novemberben ki lett küldve egy gyakorlati helyre.


Alap esetben viszont legkorábban a 2. vagy 3. félévben küldenek ki. Maga a gyakorlati idő pedig megbeszélés kérdése.

2017. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!