Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt még olyan, aki hozzá...

Van itt még olyan, aki hozzá hasonlóan, nem tudja, vagy nem biztos abban, hogy szeptemberben mit fog/akar tanulni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok benne biztos..:/

2017. jún. 1. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
nagyából képben vagyok hova van esélyem bejutni , azonban a szóbeliktől még sok minden függ , lehet marad a közmunka program ( szarkasztikus )
2017. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is filózgatok róla, hogy mi lenne a legjobb. Végül maradtam abba, hogy bejutási nehézségi sorrend alapján és akkor amit az élet szán nekem oda kerülök majd be. :D
2017. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de ismerek olyan személyt, aki nem. Van valaki, aki ismer téged, és tudnátok beszélgetni, hogy mi lenne jó neked? Pályaválasztási tanácsadás is jól jöhet még így utolsó pillanatban.
2017. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És honnan szerezzek pályaválasztási tanácsadót?
2017. jún. 2. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja, mit akar tanulni, az menjen el dolgozni! Mindenki érdekében.
2017. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!